W 2012 roku uzyskałam dyplom magistra sztuk na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Architektury Wnętrz. Wykształcenie oraz doświadczenie, które zdobyłam na mediolańskiej uczelni Accademia di Belle Arti di Brera oraz w barcelońskim biurze projektowym Sara Folch Interior Design pozwala mi tworzyć spójne i oryginalne wnętrza skrojone pod indywidualne gusta inwestorów.

Obecnie kontynuuję rozwój artystyczny na studiach doktoranckich na Wydziale Sztuki Mediów w pracowni Przestrzeni Malarskiej prof. Leona Tarasewicza. Projektowanie wnętrz i rozwój artystyczny to moje największe pasje. Od 2010 roku projektuję wnętrza samodzielnie. Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie klientów, bowiem to oni mają czuć się świetnie w nowo zaprojektowanej przestrzeni. Fascynuje mnie piękne wzornictwo, dzięki któremu można stworzyć niepowtarzalny charakter wnętrza, indywidualnie dopasowany do gustu i preferencji inwestora. Projektowane przeze mnie wnętrza są harmonijne stylistycznie, dopracowane w każdym szczególe. Tworzę projekty przestrzeni nowoczesnych jak i klasycznych, uważam bowiem, że każdy projekt niezależnie od charakteru wnętrza, może być estetyczny i wyjątkowy, pod warunkiem, że jest przemyślany i spójny. Istotą moich projektów jest światło, barwa i tekstura, które sprawiają, że przestrzeń oddziałuje na nas pozytywnie, staje się większa, daje poczucie „oddechu”.

Proces projektowania to ciągłe poszukiwanie, odkrywanie, ciekawość świata, wnikliwe obserwowanie i wnioskowanie. Pozwala mi to na stworzenie przestrzeni pięknych i nastrojowych, do których przyjemnie jest powracać, które uspokajają i wyciszają umysł.